10

Strona na swoim

Posiadacze witryn internetowych coraz częściej decydują się na serwer vps. Dość mają funkcjonowania na darmowych hostingach, które wiążą się oczywiście z pewnego rodzaju utrudnieniami. Największym utrudnieniem darmowych serwerów są wyskakujące reklamy, ale także ograniczona ilość transmisji danych.

Oznacza to nic innego, jak zwolnienie działania strony, gdy w danym miesiącu odwiedzi ją określona ilość osób. Co to oznacza w praktyce? Dla właścicieli portali, które cieszą się dużą ilością unikalnych odwiedzin to ogromy problem. Wielokrotnie po kilku dniach miesiąca strona przestaje normalnie funkcjonować. Dlatego jeżeli zamierzamy zbudować dobrze prosperujący portal, to warto zainwestować od razu w optymalne serwery.

W zależności od tego, jaką tematyką się zajmujemy, warto pomyśleć również o różnego rodzaju zabezpieczeniach strony. Konkurencja bardzo często wykorzystuje umiejętności hakerskie, aby przyciągnąć do siebie naszych użytkowników. Dla bezpieczeństwa naszych userów powinniśmy decydować się na hostingi, które posiadają ssl, czyli protokoły poufności wysyłanych i pobieranych danych. Dzięki nim mamy pewność, że dane naszych użytkowników nie zostaną skradzione przez nielegalne działania hakerskie. Z tego rodzaju zabezpieczeń korzystają między innymi serwisy transakcyjne banków.

0 comments on “Strona na swoimAdd yours →

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *