strony1

Usługi serwerowe i hosting

Czym jest serwer dedykowany? To serwer, który stoi fizycznie u dostawcy, ale jest Twój na wyłączność. To na nim możesz umieścić swoją stronę internetową, bloga, sklep internetowy, zawartość tego co masz na komputerze.
Serwer dedykowany to świetne rozwiązanie dla każdego, kto aktywnie korzysta z sieci internetowej. To niezawodne, bezpieczne narzędzie, dzięki któremu już nie będziesz się martwić utratą danych, ponieważ serwer dedykowany daje możliwość robienia kopii zapasowych, także danych o dużych rozmiarach. Obecnie serwery mają bardzo duże wydajności
Często dostawcy, którzy oferują serwer dedykowany mają także u siebie usługi pod nazwą hosting www. To z kolei kompleksowe usługi internetowe – umieszczanie stron internetowych na serwerze. Ważnym warunkiem, który musi spełniać hosting www to bezawaryjny czas pracy. Korzystając z usług hosting www może być też dla Ciebie ważny certyfikat ssl (https://domeny.pl/certyfikaty-ssl.html).

strony1
Certyfikat SSL zapewnia ochronę strony internetowej, jest też gwarancją zachowania poufności danych, które użytkownik przesyła. Certyfikat SSL jest na przykład używany na stronach bankowych – a jego symbolem jest zielona kłódka po lewej stronie adresu internetowego. Certyfikat SSL działa dzięki szyfrowaniu kryptograficznemu komunikacji pomiędzy użytkownikiem a komputerem.

0 comments on “Usługi serwerowe i hostingAdd yours →

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *