podpis11

Wybór hostingu www

W dzisiejszych czasach strona internetowa firmy w Internecie niemalże przesądza o jej powodzeniu na rynku. Nie bez powodu mówi się, że firmy nieposiadające swojej sieciowej wizytówki, niemalże nie istnieją. Aby móc postawić stronę internetową, potrzebny jest hosting www. Usługi hostingowe oferuje bardzo wiele przedsiębiorstw, dlatego łatwo znaleźć coś dla siebie. Jednak warto pamiętać o pewnych ważnych zasadach.

Jeśli chcemy, by nasza strona była łatwo dostępna i dobrze widoczna dla potencjalnych klientów, powinniśmy zainwestować w serwer dedykowany. Takie rozwiązanie pozwala na podpięcie domeny, którą uprzednio musimy wykupić i w ten sposób otrzymujemy przyjazny dla klienta adres internetowy naszej firmy, np. www.nazwamojejfirmy.pl. Wystrzegajmy się natomiast korzystania z tanich serwerów, które posiadają skąpą ofertę hostingową, a ich adresy internetowe przybierają formę typu www.nazwahostingu.pl/strony/www/~nazwamojejfirmy. Takiego adresu nie ma sensu zamieszczać na materiałach reklamowych i promocyjnych firmy, bo klient i tak go nie zapamięta.

podpis11

Serwery www oferują przeróżne usługi. Oprócz możliwości stworzenia strony można korzystać z języków skryptowych i systemów baz danych, dzięki czemu jest możliwość uruchomienia na przykład sklepu internetowego. Wybierając ofertę zadbajmy o to, by pojawiły się w niej wszystkie te usługi, których możemy potrzebować w przyszłości.

0 comments on “Wybór hostingu wwwAdd yours →

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *